Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 Харківської міської ради Харківської області

Дараган Олена Володимирівна, директор школи

Дараган Олена Володимирівна – творчий та енергійний керівник, який має багаторічний досвід управлінської роботи. Завдяки її зусиллям школа почала відновлювати не тільки гарні традиції минулих років, але й впевнено рухатися у напрямку здобуття та формування нових цікавих традицій. Серед них – активна участь у міських змаганнях як інтелектуальних, так і спортивних, міських та районних конкурсах учнівської творчості та обдарованої молоді. А високі показники та результати надихають майбутні покоління на нові звершення.

Олена Володимирівна працює у школі з 2010 року. За цей час зарекомендувала себе як висококваліфікований спеціаліст, ерудований, сумлінний керівник. Їй властива послідовна спрямованість у праці, проявляє гнучкість, винахідливість у пошуках оптимального рішення нагальних проблем.

У колективі дотримується демократичного стилю спілкування з підлеглими. При цьому Олена Володимирівна створює обстановку психологічного комфорту у колективі, працівники відчувають себе вільно та завжди можуть звернутися до неї по допомогу. За характером вимоглива та принципова, чим завоювала в колективі повагу та авторитет.

Олена Володимирівна вражає людей своєю цілеспрямованістю, вмінням володіти ситуацією, стриманістю, зваженістю та добротою.

Зусилля Олени Володимирівни перш за все спрямовані на виховання повноцінної, самостійної, сумлінної, творчої особистості школяра. Саме тому у школі було відкрито багато секцій, гуртків, курсів та факультативів, які дають змогу повністю розкритися всім типам артистичних здібностей учнів.

Як досвідчений керівник навчального закладу та кваліфікований управлінець здатна застосовувати методи стратегічно-цільове управління, педагогічне моделювання, впроваджувати новітні технології прогресивного педагогічного досвіду та освітніх інновацій. Вона активно сприяє модернізації навчального закладу, створює умови щодо впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу у НВП. Слідкує за системною підтримкою і розвитком дітей з особливими потребами, розробкою сучасних науково-методичних комплексів, використанням різнорівневих баз даних. Олена Володимирівна підтримує постійну діагностику різноманітних аспектів виховання, будує алгоритми дій підлеглих згідно з потребами навчально-виховного процесу. За час її керування школа налагодила результативну взаємодію з учасниками педагогічного процесу, співпрацює з культурно-просвітницькими, громадськими установами.